معاونان آسیاتک

خدمات اینترنت، اینترنت، خدمات اینترنت پرسرعت، اینترنت پرسرعت، ارائه دهنده خدمات اینترنت، اينترنت بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در کشور شرکت آسیاتک است که با بهره گیری از دانش مدیران و معاونین متخصص و مجرب خدمات اینترنت adsl و پهنای باند را در اختیار مردم قرار می دهد.
Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

معاونان آسیاتک

 

معاونان آسیاتک

>

معاونان آسیاتک

معاونان  آسیاتک
معاونان  آسیاتک
Product rating: 4.5 out of 5 with 90217 ratings
تگها : معاونان
آقای مهندس محمد صالحی نژاد
نام و نام خانوادگی : آقای مهندس محمد صالحی نژاد
سمت در آسـیاتک : نماینده مدیریت و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی
ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد کارآفرینی از دانشگاه تهران است و از سال 1391 با سمت نماینده مدیریت همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نمود. وی دارای 14 سال سابقه در حوزه سیستم های مدیریتی و ممیزی سیستم های مدیریتی بوده و به مدت 8 سال با شرکت IMQ ایتالیا همکاری داشته اند.
زیر گروه ها : 1- برنامه ریزی راهبردی 2- تضمین و بهبود کیفیت 3- ارتباط با مشتریان
 
آقای مهندس سعید کاظم زاده نوبریان
نام و نام خانوادگی : آقای مهندس سعید کاظم زاده نوبریان
سمت در آسـیاتک : معاون پشتیبانی مشترکین
ایشان دارای مدرک لیسانس فیزیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و از سال 1394 با سمت معاون بهره برداری و نگهداری همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نمود. وی از سال 1369در حوزه اجرایی و مدیریتی در شرکت مخابرات استان تهران فعالیت مستمر داشته اند.
زیر گروه ها : 1 -پشتیبانی مشترکین 2- عملیات و بهره برداری
 
سرکار خانم مهندس ابوالفضل
نام و نام خانوادگی : سرکار خانم مهندس ابوالفضل
سمت در آسـیاتک : قائم مقام مدیر عامل و مدیر نوآوری و تحول دیجیتال
ایشان دارای مدرک DBA (دکتری مدیریت کسب و کار) از دانشگاه تهران،مدرک مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسی ارشد مدیریت پروژه از دانشگاه کلگری کانادا هستند و از سال 1396 با سمت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نمودند. ایشان از سال 1379 در حوزه های مختلف اجرایی و مدیریتی در شرکت مخابرات ایران فعالیت داشته اند.
 
آقای مهندس محمد بابایی
نام و نام خانوادگی : آقای مهندس محمد بابایی

سمت در آسیاتک: معاون کسب و کار

ایشان دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی و دانش آموخته MBA دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران میباشند و از سال 98 با سمت معاونت کسب و کار همکاری خود را با شرکت انتقال داده های آسیاتک آغاز نموده اند. ایشان از سال 1383 تا 1390 در بازار ICT مدیر اسبق بازرگانی شرکت افرانت و از سال 1391 تا 1398 مدیر کل کسب و کار سازمانی پارس آنلاین بوده اند.

زیرگروه ها:1)فروش عمده 2)فروش تجاری و سازمانی 3)بازاریابی و برندینگ 4)فروش خانگی 5)سبد محصول  6)امور نمایندگان

ایمیل: mo.babaei@asiatech.ir

 

 

چارت سازمانی